Najwyższa jakość
Ekspresowa wysyłka w 24h
Zamówienie telefoniczne: 600 912 503, 604 296 659

Menu

Dywaniki z napisem / logo

Dywaniki z napisem / logo

Aby rozpocząć, wybierz markę i model Twojego pojazdu

Dywaniki samochodowe z napisem

Dywaniki welurowe 4mat możemy wyprodukować z dowolnym, wybranym przez Ciebie napisem. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia! Na dywaniku może znaleźć się Twoje imię, imię ukochanej osoby lub nazwa firmy.

Własny nadruk na dywanikach samochodowych welurowych polecamy także wszystkim klubom miłośników Twojej marki auta lub autoklubom. Dzięki zastosowaniu naszej autorskiej technologii napis na dywaniku welurowym jest równie trwały jak materiał. Nie ściera się ani nie zmywa po upływie czasu. 

Projektując swój dywanik welurowy możesz wybrać jeden z kilkunastu proponowanych przez nas kolorów. Może to być np. czarny dywanik z żółtym napisem, czerwonym, niebieskim itp. Wszystkie dostępne kolory znajdziesz w naszym konfiguratorze podczas personalizacji dywanika.

Dodatkowo zamawiając swój napis możesz wybrać jedną z pięciu rekomendowanych przez nas czcionek (stylów napisu). Gwarantujemy, że każda z nich wygląda fantastycznie na wykonanym dywaniku! 

Napis na dywanikach możemy wykonać wzdłuż zewnętrznej krawędzi lub poprzecznie. Położenie Twojego napisu możesz ustalić sam, po wybraniu marki samochodu w naszym konfiguratorze.

Wybieram

Dywaniki z napisem / logo

Dywaniki samochodowe z Twoim logo


Na dywaniku welurowym możemy - podobnie jak napis - zamieścić Twoje logo, logo Twojej marki lub produktu.

Podczas zamawiania (personalizacji) dywanika załącz nam plik z Twoim logo - koniecznie w formacie wektorowym. Logo zostanie wykonane w naszej autorskiej technologii, dzięki czemu obraz będzie trwały, nie będzie blakł czy zmywał się. 

Dywaniki samochodowe z logo to także świetny pomysł na prezent firmowy lub firmowy gadżet.

Dywaniki Samochodowe z logo