Najwyższa jakość
Ekspresowa wysyłka w 24h
Zamówienie telefoniczne: 600 912 503, 604 296 659

Menu

Dywaniki Ssang Yong

Marka
Model
Materiał
Personalizacja

Dywaniki samochodowe z najwyższej jakości weluru dla wszystkich samochodów marki Ssang Yong. Idealnie skrojone - szyte na miarę, idealnie dopasowane do Twojego samochodu Ssang Yong. Cena kompletu welurowych dywaników uzależniona jest od rodzaju materiału i parametrów wykończenia. Otrzymasz pełny zestaw dywaników samochodowych i oryginalny system mocowania, dzięki czemu Twoje dywaniki nie będą się już ślizgać. Sprzedajemy tylko dywaniki do Ssang Yong, które są idealnie skrojone na miarę. Masz pewność, że zamówione dywaniki pasują do Twojej marki Ssang Yong.
Do samochodów marki Ssang Yong oferujemy dywaniki welurowe exclusive, dywaniki welurowe standard, dywaniki gumowe, dywaniki 3d oraz dodatkowe produkty dla Twojego samochodu.
Projektując swój dywanik do Ssang Yong, możesz samodzielnie wybrać kolor wykończenia (lamówka), kolor i rodzaj materiału, dodać własne logo lub napis na dywaniku. Jeżeli twoje dywaniki posiadają niestandardowe kształty lub potrzebujesz maty welurowej do bagażnika, dywanika na deskę rozdzielczą lub kokpit więcej informacji w zakładce: dywaniki samochodowe na wymiar.

Wybierz model

Lepsze niż oryginał

Wysoka jakość wykonania

1

satysfakcja gwarantowana

2

Hand made in UE

Z własnej fabryki

3